Pažemeckų giminės svetainė
 

Šiandien:
2021
gruodžio
9
Ketvirtadienis
Esame: pradžia  
Meniu
Svetainės naujienos
2013-02-17 * Atnaujintas kontaktas su antraja Pažemeckų giminės šaka - Jono Pažemecko šaka.
Vasario mėn. 6 d. 16:50 buvo išsiųstas registruotas laiš...
smulkiau    

2010-10-25 * Padarytas naujas puslapis
Padarytas Pažemeckų giminės genealogijos medis.

2010-08-15 * Įvestas naujas blokas.
Įvestas naujas - apklausos blokas. Jo paskirtis - ištirti...
smulkiau    


guest

Warning: mysqli_insert_id() expects exactly 1 parameter, 0 given in /home/apinys5/domains/apinys.info/public_html/paz/count.php on line 69
Statistika - gimtinių viso: 14
Valstybė Savivaldybė Seniūnija Vietovė Giminaitis
 1.  Anglija
   savivaldybių:  2
   giminaičių:  2
 1. Nežinoma  1. Nežinoma     Glasgo  1. Požemiackas Jonas
 2. Škotija   1. Nežinoma     Glasgo  1. Pažemeckaitė Apinienė Angelija
 2.  Baltarusija  1. Magiliovo   1. Nežinoma     Magiliovas  1. Nechajeva Apinienė Alla
 3.  Kazachstanas
   vietovių:  3
   giminaičių:  8
 1. Karagandos 
   vietovių:  3
   giminaičių:  8
 1. Nežinoma   8  Karaganda  1. Jefimova Alina
Šachanas  6 1. Jefimova Galina
2. Molčianov Ivan Vladimirovič
3. Požemiackas Ivan
4. Požemiackas Maksim
5. Požemiackas Nikolaj
6. Požemiackas Vladimir
Šachtinskas  1. Požemiackaitė Molčianova Nadežda
 4.  Kazachtanas  1. Karagandos   1. Nežinoma     Šachanas  1. Požemiackaitė Bondareva Irina
 5.  Lietuva
   savivaldybių:  5
   seniūnijų:  4
   vietovių:  6
   giminaičių:  90
 1. Nežinoma
   giminaičių:  85
 1. Nežinoma   85  Nežinoma  85 1.  Endija
2.  Juris
3. Apinys Almantas
4. Apinys Gytis
5. Apinytė Šarūnė
6. Apinytė Dabulskienė Ingrida
7. Apinytė Hlustov Natalja
8. Apinytė Karvelienė Genovaitė
9. Apinytė Kuzienė Eglė
10. Belovs Igoris
11. Bojevec Gedvilienė Svetlana
12. Bondarev Sergej
13. Dabulskis Gediminas
14. Dabulskytė Aistė
15. Deeva Požemiackaja Jekaterina Jevdokimovna
16. Dolgašova Požemiackaja Jelena
17. Gailitis Kaspars
18. Gailitis Kristina
19. Gailitis Voldemars
20. Gedvilaitė Daimantė
21. Gedvilas Martynas
22. Gedvilas Rutenis
23. Gedvilas Šarūnas
24. Gedvilas Vincas
25. Geidorovaitė Odeta
26. Geidorovas Eimantas
27. Geidorovas Eugenijus
28. Gendvilas Džiugas
29. Hlustov Aleksej
30. Karvelis Eugenijus
31. Karvelis Gabrielis
32. Karvelis Raimondas
33. Karvelis Virginijus
34. Karvelytė Gaja
35. Klavinš Edgars
36. Klavinš Laura
37. Kripaitė Zita
38. Kripaitė Belova Anna
39. Kripaitė Purinia Dana
40. Kripaitė Saulite Saverija Sarmite
41. Kripas Algimantas
42. Kripas Bronislovas
43. Kripienė Aldona
44. Kripine Inga
45. Kripine Rudite
46. Kripine Sandra
47. Kripine Gailitis Inita
48. Krips Aigars
49. Kuzaitė Agnė
50. Kuzaitė Goda
51. Kuzas Audrius
52. Lasmane Liene
53. Lasmanis Gintis
54. Lasmanis Ivars
55. Mykolas Pažemeckas
56. Murauskaitė Asta
57. Murauskaitė Katrina
58. Murauskas Audrius
59. Murauskas Bronislovas
60. Murauskas Rokas
61. Murauskienė Ramūnė
62. Pačėsaitė Neringa
63. Pažemeckaitė Daina
64. Pažemeckaitė Rasa
65. Pažemeckaitė Gedvilienė Irena
66. Pažemeckaitė Geidorovienė Jurgita
67. Pažemeckaitė Kripienė Agnetė
68. Pažemeckaitė Murauskienė Nijolė
69. Pažemeckas Juozas
70. Pažemeckas Juozas
71. Pažemeckas Vytautas
72. Pažemeckienė Aldona
73. Pažemeckienė Karolina
74. Pažemeckienė Ona
75. Purinia Inga
76. Purinis Mareks
77. Saulite Elina
78. Saulitis Dzintars
79. Skripkauskaitė Gedvilienė Aušra
80. Stugytė Karvelienė Audronė
81. Šivickaitė Pažemeckienė Teodora
82. Ulinskaitė Karvelienė Danutė
83. Zakarevič Aiva
84. Zakarevič Kristijana
85. Zakarevič Sandis
 2. Pasvalio r.   1. Krinčino      Dagilynė  1. Apinys Algimantas
 3. Pasvalio rajono 
   seniūnijų:  2
   vietovių:  2
   giminaičių:  2
 1. Krinčino      Žydžiūnai  1. Apinys Romualdas
 2. Pasvalio apylinlių      Papyvesiai  1. Apinys Petras
 4. Šiaulių rajono   1. Raudėnų      Pakentraičiai  1. Karvelis Stasys
 5. Vilniaus m.   1. Nežinoma     Vilnius  1. Apinytė Sofija
 6.  LV
   savivaldybių:  2
   seniūnijų:  2
   vietovių:  2
   giminaičių:  4
 1. Nežinoma
   giminaičių:  2
 1. Nežinoma   2  Nežinoma  2 1. Kripas Janis
2. Vientule Lasmane Madara
 2. Bauska 
   giminaičių:  2
 1. Iecava    2  Iecava  2 1. Lasmanė Alisė
2. Lasmane Kristina
 7.  Rusija  1. Krasnojarsko sritis   1. Rybinsko rajonas      Aleksandrovka  1. Bareikaitė Apinienė Genovaitė
 8.  UK
   giminaičių:  2
 1. London 
   giminaičių:  2
 1. Nežinoma   2  London  2 1. Johns Greg
2. Johns Nojus

Į viršų
Gimtadieniai Gruodžio mėnesį
 Rasa Pažemeckaitė 
01  33
 Nijolė Pažemeckaitė Murauskienė 
05  78
 Bronislovas Murauskas 
05  83
 Odeta Geidorovaitė 
08  24
 Algimantas Kripas 
18  79
 Aldona Kripienė 
18  80
 Eugenijus Geidorovas 
26  44
 Almantas Apinys 
27  41
 Audrius Kuzas 
29  52
 Gaja Karvelytė 
29  31
 Bronislovas Kripas 
31  106
 Alla Nechajeva Apinienė 
31  85
Vardadieniai Gedenė, Leokadija, Valerija, Vakaris
Kalendorius
2021 metų gruodžio mėn.
P
A
T
K
P
Š
S
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
  

49 savaitė (4 liko)
343 diena (22 liko)

teka: 08:25
leidžiasi: 15:41
dienos ilgumas - 07:16:41
dabar - diena

Apklausa
Kada turėtų įvykti sekantis giminės susitikimas?
2017 metų gegužės mėnesį.
2017 metų birželio mėnesį.
2017 metų liepos mėnesį.
2017 metų rugpjūčio mėnesį.
Papildomi skyriai
Subdomenai
  • Raimondo Karvelio automodelių kolekcija
  • Apinių šeimos svetainė
  • Fotogalerija
  • Klasės svetainė
  • Grupės svetainė

  • Reklama hostingas su 10% nuolaida

    Esame: pradžia  
    2013-09-26
    Kontaktinė informacija
    Statybininkų 4a-45, Joniškis, LT-84138
    tel.:  +370 426 52722
    mobil:  +370 618 11017
    skype:  apiro44
    e-mail:  Sarunea@hotmail.com
    Puslapis sugeneruotas per 0.05s   
    Visos teisės ginamos © apinys.info 2003-2021
    Puslapis redaguotas: 2015-09-02.